SupermarketCy - logo
Ψάξτε με λίστα
Ψάξτε με λίστα
Πληκτρολογήστε τα προϊόντα που χρειάζεστε, με κόμμα μεταξύ τους, και πατήστε το κουμπί "Αναζήτηση".
0
To καλάθι σας
0
0,00 €
Επιλέξτε τρόπο παράδοσης
Επιλέξτε ημερομηνία & ώρα παράδοσης
Το καλάθι σας είναι άδειο.
Επιστροφή στις αγορές
Αρχική Τρόφιμα

Τρόφιμα

Φίλτρα
Lays Ολικής Άλεσης Sour Cream Μαύρο Πιπέρι 95g
Lays Ολικής Άλεσης Sour Cream Μαύρο Πιπέρι 95g
ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
1,70 €
100g: 1,79 €

7Days Cake Bar Βανιλια 5X30g
7Days Cake Bar Βανιλια 5X30g
ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
2,65 €
100g: 1,77 €

7Days Κρουασάν Σοκολάτα 5X37g
7Days Κρουασάν Σοκολάτα 5X37g
ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
2,75 €
100g: 1,49 €

Lays Classic Mix Αλάτι x4 Τυρί Κρεμμύδι x3 Ρίγανη x3
Lays Classic Mix Αλάτι x4 Τυρί Κρεμμύδι x3 Ρίγανη x3
ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
6,99 €
100g: 1,66 €

Ambrosia Μαγιονέζα 350ml
Ambrosia Μαγιονέζα 350ml
ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
2,49 €
100ml: 0,71 €

Σίφουνας Φραντζολάκια Μακρόστενα Μεγάλα 4Τεμ
Σίφουνας Φραντζολάκια Μακρόστενα Μεγάλα 4Τεμ
ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
1,60 €
100g: 0,38 €

Tulip Πατέ Συκωτιού 125g
Tulip Πατέ Συκωτιού 125g
ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
2,25 €
1kg: 18,00 €

Αμαλία Μάνγκο Αποξηραμένο 80g
Αμαλία Μάνγκο Αποξηραμένο 80g
ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
1,65 €
1kg: 20,63 €

7Days Double Κρουασάν Σοκολάτα Βανίλια 70g
7Days Double Κρουασάν Σοκολάτα Βανίλια 70g
ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
0,95 €
100g: 1,36 €

Φίλτρα
Μάρκα
Προσφορές
Nηστίσιμο
Χωρίς γλουτένη
Υγιεινή διατροφή
Χωρίς λακτόζη
Χαμηλά λιπαρά
Χαμηλό αλάτι
Χαμηλή ζάχαρη
Οργανικό
Πρωτεΐνη
Υποκατάστατο
Super fruits
Vegetarian
Βιταμίνη
Ολικής αλέσεως
Δείτε πως εξυπηρετούμε την περιοχή σας
Η παράδοση θα γίνει στον παρακάτω ΤΚ

Δωρεάν παράδοση στο χώρο σας

Δείτε τι στέλνουμε στην περιοχή σας O Ταχυδρομικός κωδικός μου
Η περιοχή σας ΔΕΝ καλύπτεται από το δίκτυο διανομής μας.
Επιλέξτε ημερομηνία & ώρα παράδοσης *
Συνέχεια αγορών Έλεγχος

Επιλέξτε την ώρα και ημέρα παράδοσης

Ξεκινήστε την παραγγελία σας επιλέγοντας κάποια διαθέσιμη ημερομηνία και ώρα παράδοσης. Από τη στιγμή που θα επιλέξετε, θα δεσμευθεί για 60 λεπτά ώστε να υποβάλετε την παραγγελίας σας. Με την λήξη των 60 λεπτών μπορείτε να ανανεώσετε τον διαθέσιμο χρόνο σας ή μπορείτε να επιλέξετε νέα διαθέσιμη ημερομηνία και ώρα παράδοσης.

Για την παράδοση έχετε επιλέξει:
Ώρα
-
Ημερομηνία
Τ.Κ.
40 €
Ελάχιστη παραγγελία 40 €

Η δεσμευμένη ημερομηνία και ώρα που επιλέξατε κοντεύει να λήξει.

Θέλετε να ανανεώσουμε την δεσμευμένη ημερομηνία και ώρα γα άλλα 60 λεπτά;