SupermarketCy - logo
Search by list
Search by list
Type the products you need, with a comma between them, and press the "Search" button
0
Your cart
0
€0.00
Choose shipping method
Select delivery date & time
Your cart is empty.
Back to shopping
Home Food

Food

Filters
Sifounas Pitta Bread Pafitikes Small 5Pcs 400g
Sifounas Pitta Bread Pafitikes Small 5Pcs 400g
FINAL PRICE
€1.85
1kg: €4.63

Serenata Croissant Chocolate 4X70g
Serenata Croissant Chocolate 4X70g
FINAL PRICE
€2.65
100g: €0.95

Handy Popcorn Salted 45g
Handy Popcorn Salted 45g
FINAL PRICE
€1.00
100g: €2.22

Frou Frou Creamers Strawberry Cream 175g
Frou Frou Creamers Strawberry Cream 175g
FINAL PRICE
€1.39
100g: €0.79

Unicorns Crispy Corn Snack Salt & Vinegar 40g
Unicorns Crispy Corn Snack Salt & Vinegar 40g
FINAL PRICE
€0.75
100g: €1.88

Orbit Spearmint Gums 64g
Orbit Spearmint Gums 64g
FINAL PRICE
€3.15
100g: €4.92

Koka Instant Noodles Spicy Stir Fried 85g
Koka Instant Noodles Spicy Stir Fried 85g
FINAL PRICE
€0.65
100g: €0.77

-20%
Mitsides Chopped Tomatoes 400g
Mitsides Chopped Tomatoes 400g
FINAL PRICE
€1.20
100g: €0.30
LIST PRICE
€1.50
100g: €0.38

Mars Minis 12Pcs 227g
Mars Minis 12Pcs 227g
FINAL PRICE
€3.89
100g: €1.71

7Days Cake Bar Cocoa 5X30g
7Days Cake Bar Cocoa 5X30g
FINAL PRICE
€2.65
100g: €1.77

Galaxy Smooth Milk 42g
Galaxy Smooth Milk 42g
FINAL PRICE
€1.15
100g: €2.74

Filters
Brand
Offers
Ethnic
Fasting
Gluten free
Healthy food
Lactose free
Light
Low fat
Low salt
Low sugar
Organic
Protein
Substitute
Super fruits
Vegan
Vegetarian
Vitamine
Whole grain
See how we serve your area
The delivery will be made to the following postal code

Free delivery to your place

See what we ship to your area My postal code
Your area is NOT covered by our distribution network.
Select delivery date & time *
Continue shopping Check

Select the time and day of delivery

Start your order by choosing an available delivery timeslot. From the moment you choose a timeslot, it will be reserved for 60 minutes, in order to submit your order. If the 60 minutes period expires, you can refresh your available time or you can choose a new available timeslot.

For the delivery you have selected:
Hour
-
Date
Postal code
€40
Minimum order amount €40

Your reserved timeslot is about to expire.

Do you want to reniew your timeslot for another 60 minutes?