SupermarketCy - logo
Search by list
Search by list
Type the products you need, with a comma between them, and press the "Search" button
0
Your cart
0
€0.00
Choose shipping method
Select delivery date & time
Your cart is empty.
Back to shopping
Home Food

Food

Filters
Livadioti Walnuts 140g
Livadioti Walnuts 140g
FINAL PRICE
€3.65
1kg: €26.07

Sevyco Roze Tuna Meat In Water 4X185g
Sevyco Roze Tuna Meat In Water 4X185g
FINAL PRICE
€6.13
1kg: €8.28

Eliochori Extra Virgin Olive Oil 1L
Eliochori Extra Virgin Olive Oil 1L
FINAL PRICE
€12.99
1L: €12.99

Ion Chocofreta Mini Bag 15x14g
Ion Chocofreta Mini Bag 15x14g
FINAL PRICE
€3.80
100g: €1.81

Lays Wavy Salt Vinegar 47g
Lays Wavy Salt Vinegar 47g
FINAL PRICE
€0.75
100g: €1.60

Bakandys Bread Sticks With Olive Oil 250g
Bakandys Bread Sticks With Olive Oil 250g
FINAL PRICE
€4.11
100g: €1.64

Sifounas Croissant 1Pc
Sifounas Croissant 1Pc
FINAL PRICE
€1.95
100g: €1.39

Corina Cheetos Pizza 34g
Corina Cheetos Pizza 34g
FINAL PRICE
€0.75
100g: €2.21

Serano Almond 325g
Serano Almond 325g
FINAL PRICE
€6.25
1kg: €19.23

Johnsof Diet Crackers Whole Wheat 250g
Johnsof Diet Crackers Whole Wheat 250g
FINAL PRICE
€2.39
100g: €0.96

Hellmanns Mayonnaise 430ml
Hellmanns Mayonnaise 430ml
FINAL PRICE
€4.10
100ml: €0.95

Popz Microwave Pop Corn Butter 3X90g
Popz Microwave Pop Corn Butter 3X90g
FINAL PRICE
€3.29
100g: €1.22

Filters
Brand
Offers
Ethnic
Fasting
Gluten free
Healthy food
Lactose free
Light
Low fat
Low salt
Low sugar
Organic
Protein
Substitute
Super fruits
Vegan
Vegetarian
Vitamine
Whole grain
See how we serve your area
The delivery will be made to the following postal code

Free delivery to your place

See what we ship to your area My postal code
Your area is NOT covered by our distribution network.
Select delivery date & time *
Continue shopping Check

Select the time and day of delivery

Start your order by choosing an available delivery timeslot. From the moment you choose a timeslot, it will be reserved for 60 minutes, in order to submit your order. If the 60 minutes period expires, you can refresh your available time or you can choose a new available timeslot.

For the delivery you have selected:
Hour
-
Date
Postal code
€40
Minimum order amount €40

Your reserved timeslot is about to expire.

Do you want to reniew your timeslot for another 60 minutes?