SupermarketCy - logo
Search by list
Search by list
Type the products you need, with a comma between them, and press the "Search" button
0
Your cart
0
€0.00
Choose shipping method
Select delivery date & time
Your cart is empty.
Back to shopping
Home Food

Food

Filters
-20%
Papadopoulos Digestive Sugar Free 250g
Papadopoulos Digestive Sugar Free 250g
FINAL PRICE
€1.99
100g: €0.80
LIST PRICE
€2.49
100g: €1.00

Serano Cashew Nuts 140g
Serano Cashew Nuts 140g
FINAL PRICE
€3.85
1kg: €27.50

Go Ahead Yogurt Breaks Forest Fruits 142g
Go Ahead Yogurt Breaks Forest Fruits 142g
FINAL PRICE
€4.25
100g: €2.99

Nestle Fitness Red Berries Bars 6Pcs
Nestle Fitness Red Berries Bars 6Pcs
FINAL PRICE
€3.56
100g: €2.53

-25%
Divella Fusilli 500g
Divella Fusilli 500g
FINAL PRICE
€0.97
1kg: €1.94
LIST PRICE
€1.30
1kg: €2.59

Mesogeios Chopped Tomatoes 400g
Mesogeios Chopped Tomatoes 400g
FINAL PRICE
€1.05
100g: €0.26

Bakandys Organic Rice Cakes 120g
Bakandys Organic Rice Cakes 120g
FINAL PRICE
€2.59
100g: €2.16

Koka Instant Noodles Mushroom 85g
Koka Instant Noodles Mushroom 85g
FINAL PRICE
€0.65
100g: €0.77

Lays Oven Baked Yogurt & Herbs 105g
Lays Oven Baked Yogurt & Herbs 105g
FINAL PRICE
€1.70
100g: €1.62

-30%
Tilda Basmati Rice 1kg
Tilda Basmati Rice 1kg
FINAL PRICE
€5.39
100g: €0.54
LIST PRICE
€7.60
100g: €0.76

Filters
Brand
Offers
Ethnic
Fasting
Gluten free
Healthy food
Lactose free
Light
Low fat
Low salt
Low sugar
Organic
Protein
Substitute
Super fruits
Vegan
Vegetarian
Vitamine
Whole grain
See how we serve your area
The delivery will be made to the following postal code

Free delivery to your place

See what we ship to your area My postal code
Your area is NOT covered by our distribution network.
Select delivery date & time *
Continue shopping Check

Select the time and day of delivery

Start your order by choosing an available delivery timeslot. From the moment you choose a timeslot, it will be reserved for 60 minutes, in order to submit your order. If the 60 minutes period expires, you can refresh your available time or you can choose a new available timeslot.

For the delivery you have selected:
Hour
-
Date
Postal code
€40
Minimum order amount €40

Your reserved timeslot is about to expire.

Do you want to reniew your timeslot for another 60 minutes?